Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Diyetisyen alacak

0
2568
www.diyetisyenstore.com

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli 817 personel alacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda 817 kişilik kadro (8 diyetisyen) ile memur alımı yapacak. 06 Kasım 2020 tarihi ile yayımlanan ilana göre Türkiye geneli alım yapılacak.

Başuvurular 09 Kasım 2020 tarihi ile 19 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak. Ayrıca adaylardan 2020 yılı KPSS puanı ile Ön Lisans ve Lisans mezunu puanı şartı yer alıyor. İşte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı gelen duyuru: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Taşra Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın ek 2 nci maddesine göre, aşağıda belirtilen unvan ve sayıda sözleşmeli personel pozisyonu için sözlü sınav ile sözleşmeli personel alınacaktır.

Alım Yapılacak Kadrolar:

Destek Personeli
Büro Personeli
Diğer Sağlık Personeli
Hemşire (Kadın)
Diyetisyen
Fizyoterapist
Çocuk Gelişimcisi (Kadın)
Psikolog (Kadın)
Psikolog  Sosyal Çalışmacı (Kadın)
Sosyal Çalışmacı

Sözleşmeli alınacak Diyetisyenlerin hangi şehirlerde görev olacağı ile ilgili bilgileri BURAYI tıklayarak okuyabilirsiniz.

mail-grubu