Diyetisyen araştırma görevlisi ilanları, İstanbul

Diyetisyen araştırma görevlisi ilanları, İstanbul, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen 2017, beslenme ve diyetetik, gerçek diyetisyenler, online diyetisyen, diyetisyen dünyası, gerçek diyetisyen, diyetisyen sesi

0
902
arastirma-gorevlisi-is-ilanlari
www.diyetisyenstore.com
İlan No :
1017423 – genç diyetisyenler iş ilanları
İlanın Çıkılacağı yer
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ—>SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU—>BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ—>BESLENME VE DİYETETİK PR. (TAM BURSLU)
Kadro Ünvan
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
Ales Puanı  
Kadro Sayısı
Yds/Dengi
Kadro Derecesi
Duyuru Başlama Tarihi
Son Başvuru Tarihi
Sonuç Açıklama Tarihi
Ön Değerlendirme Tarihi
Sınav Giriş Tarihi
Başvuru Tipi
Başvuru Yeri : İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Personel Daire Başkanlığı  Türkoba Mah. Erguvan Sok. No.26/K  Tepekent Büyükçekmece İSTANBUL
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi
ÖZEL ŞARTLAR
 “Beslenme ve Diyetetik” bölümünden lisans mezunu ve yine aynı alanda Tezli Yüksek Lisans yapmış / yapıyor olmak.
GENEL ŞARTLAR
1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.
6-Lisans mezuniyeti sonrası tecrübe şartı istenen ilanlarda, 14/3/2016 tarihinden önce tezsiz yüksek lisans programlarına kayıtlı olup bu tarihte veya bu tarihten önce ya da sonra söz konusu programlardan mezun olanlar lisans sonrası iki yıl tecrübeli olarak kabul edilmektedir.

ÜNVAN ŞARTLAR
Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için en az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.
Atama yapılacak programın Lisans/Önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak

İSTENEN BELGELER

-Başvurdukları bölüm adı, ilan tarihi, yazışma adreslerini ve telefon numaralarını belirten dilekçe,

-Özgeçmiş,

-ALES belgesi,

-Yabancı dil sınav belgesi,

-Onaylı lisans, yüksek lisans diplomaları ve varsa doktora öğrenci belgeleri, (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

-Onaylı lisans Transkripti,

-Nüfus cüzdanı fotokopisi,

-1 Adet vesikalık fotoğraf,

-Varsa ilgili alanda bilimsel çalışmalarını kapsayan dosya,

-Tecrübe istenen bölüm/programlar için çalıştıklarını gösteren resmi belge (Çalışmış oldukları kurumlardan alınacaktır, SGK Hizmet Döküm belgesi geçerli değildir).

Not: – Başvuru evraklarının iadesi yapılmayacaktır.

-Adaylar birden çok bölüm/programa başvuramaz.

MUAFİYET
1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

mail-grubu