www.diyetisyenstore.com

30 Kasım 2016 Çarşamba günü, Kırklareli üniversitesi Beslenme Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz “Genç Diyetisyenler ile Kariyer Sohbetleri” etkinliğini gerçekleştirdik. Bu etkinliğimiz de sunuculuğunu Sayın Rabia Gümüşçü, konuşmacılarımız ise Diyetisyen Ali Yörümez, Diyetisyen Zehra Göktaş ve Tartı Medikal Temsilcisi Sayın Ali Uğur Bey olmuştur.

Etkinliğimiz de Trakya Üniversitesi Beslenme Kulübü üyelerinden 85 Beslenme ve Diyetetik öğrencisi ile 125 Kırklareli Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencileri ile değerli bölüm hocaları katılmışlardır.

Bu seminerimizin Beslenme Bölümü öğrencilerine büyük bir farkındalık kazandırdığına inanıyoruz.

Etkinliğimizin öğleden önceki programında vucüt analiz cihazları ile yeni teknolojiler hakkında bilgi ve tecrübe aktarımı olmuştur.

Gerek seminer sırasında gerekse sonrasında bizden bilgilerini ve deneyimlerini esirgemeyen “öğrencilerle arkadaşçasına sohbet eden” içten konuşmacımız Dyt Ali Yörümez başta olmak üzere Dyt Zehra Göktaş’a Ali Uğur Bey’e, okulumuz Hocalarına, Beslenme Kulübü Başkan Yardımcıları Gürkan Altubay’a ve Hacer Çelik’e ile Trakya Üniversitesi Beslenme Kulüp Başkanı Barış Gezer’e, ve sevgili arkadaşlarımı içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Maide Nur ATAŞ
Kırklareli Üniversitesi Beslenme Kulüp Başkanı

mail-grubu