İstanbul LLL Kursları için Önemli Hatırlatmalar

0
1124
www.diyetisyenstore.com

15 Kasım Cumartesi günü İstanbul, Wow Kongre Merkezi’nde yapılacak olan LLL Kurslarına katılacaklar için önemli birkaç konuyu hatırlatmak gerekirse;

  • Daha önce account açmadıysanız, kursa gelmeden önce ESPEN’in orjinal LLL web sayfası olan http://lllnutrition.com/ adresine giderek kayıt yaptırın.
  • – Bu kayıt sırasında tanımlayacağınız “username” ve “mail adresinizi” değiştirmeyin. Sizinle ilgili tüm puanlar bu şekilde hesabınıza kaydedilecektir (Daha önce kayıt yaptırmış olanlar aynı mail adresi ve kullanıcı adını girecekleri için yeni bir işleme gerek yok).
  • – Katılacağınız konunun Türkçe metinlerini önceden okumanız yararlı olabilir. Bu metinlere http://www.kepan.org.tr/icerik.php?id=206 adresinden ulaşabilirsiniz (kitapçık halinde kurs sırasında da verilecektir).
  •  – Sabah kurslarına katılacakların kayıt ve dökümanların teslimi işlemleri için saat 8.00’de kongre merkezinde olmalarında yarar vardır.

  • Katılacağınız kurs puanlarının hesabınıza kaydedilebilmesi için, kurs sırasında dolaştırılacak kayıt listesine bilgilerinizi (e-posta, kullanıcı adı, meslek vb) doğru olarak ve eksiksiz girmeniz, kurs değerlendirme formunu doldurarak teslim etmeniz gerekmektedir.

 

Haldun Gündoğdu

mail-grubu