kadınlara yönelik diyetisyen hizmeti

Adıyaman İlinde Kadınlara Yönelik Diyetisyen Hizmeti 

Adıyaman Belediyesi tarafından kadınlara yönelik hizmetlerin başında gelen AKSEM’lerde, talep eden kadınlara diyetisyen hizmeti verilmeye başlandı.

kadınlara yönelik diyetisyen hizmeti
kadınlara yönelik diyetisyen hizmeti

Adıyaman Belediyesi bünyesinde Altınşehir, Yavuz Selim, Bozbey ve Bahçelievler Mahallelerinde hizmet veren Adıyaman Kadın Eğitim Spor Merkezi (AKSEM)’de diyetisyen hizmeti verilmeye başlandı.

Her yıl binlerce kadının spor yapma imkanı bulduğu AKSEM’ler aracılığıyla kadınlara çeşitli yenilikler sunmaya devam eden Adıyaman Belediyesi’nin son hizmeti hakkında bilgi veren

Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar, her merkezde uzman diyetisyenler öncülüğünde çalışmaların başladığını müjdeledi.

diyetisyen-rehberi
diyetisyen-rehberi

Dündar, “Adıyaman Belediyesi olarak ilimizde erkek, kadın, çocuk ve gençlere yönelik sportif hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Halkımızın daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için üzerine düşen görevi yerine getiren Belediyemiz, halkımızın vücut sağlığına katkı sunmak ve yine halkımızın boş zamanlarını olumlu bir şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla AKSEM’lerden faydalanan kadınların için diyetisyen hizmeti de vermeye başladı.

Ücretsiz verilen bu hizmetten yararlanmak isteyen kadınların kayıt yaptırarak yararlanabileceği bu hizmetimiz tüm merkezlerimizde verilecek. Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’nun talimatlarıyla gerçekleştirilen bu hizmetimiz halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.
AKSEM’lerden yararlanan kadınlar ise Adıyaman Belediyesi’nin son yeniliğinden oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve diğer yetkililere teşekkür etti.


Türkiye yılda ne kadar meyve tüketiyor ? 

Türkiye yılda ne kadar meyve tüketiyor?

 

mail-grubu