KEPAN LLL Kursları 30 Kasım’da İzmir’de

0
1271
www.diyetisyenstore.com

KEPAN Derneği’nin ESPEN ile birlikte yürüttüğü LLL Kurslarının bu yıl yapılacak olan sonuncusu, 30 Kasım 2013 Cumartesi günü İzmir, Hilton Oteli salonlarında gerçekleştirilecektir.

Kurslar üç paralel salonda sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 6 konuda olacaktır. LLL kurslarını nütrisyon endüstrisindeki tüm firmalar karşılıksız ve koşulsuz olarak desteklemektedir.

Bilimsel Program için tıklayınız:

Kurslara katılmayı planlayanlar için dikkat edilecek hususlar:
Kursa gelmeden önce http://lllnutrition.com/ adresine giderek kayıt yaptırın.
– Bu kayıt sırasında tanımlayacağınız “username” ve “mail adresini” değiştirmeyin. Sizinle ilgili tüm puanlar bu şekilde hesabınıza kaydedilecektir (Daha önce kayıt yaptırmış olanlar aynı mail adresi ve kullanıcı adını girebilirler).
– Katılacağınız konunun Türkçe metinlerini önceden okumanız yararlı olabilir. Bu metinlerehttp://www.kepan.org.tr/icerik.php?id=206 adresinden ulaşabilirsiniz (kitapçık halinde kurs sırasında da verilecektir).
– Sabah kurslarına katılacakların kayıt ve dökümanların teslimi işlemleri için saat 8.00’de kongre merkezinde olmalarında yarar vardır.
– Katılacağınız kurs puanlarının hesabınıza kaydedilmesi için, kurs sırasında dolaştırılacak kayıt listesine bilgilerinizi (e-posta, kullanıcı adı, meslek vb) doğru olarak ve eksiksiz girmeniz, kurs değerlendirme formunu doldurarak teslim etmeniz gerekmektedir.

 

mail-grubu