KPSS 2013/2 Tercih Yapmayı Düşünenlerin Dikkatine

1
1028
www.diyetisyenstore.com

 

KPSS 2013/2 Diyetisyen Kadrolarını sizler duyurmuştuk. Ancak 18-27 Kasım 2013 arasında KPSS 2013/2 ile tercih yapacak Diyetisyenlere bir hatırlatma yapmak istedik.

1- Gitmeyeceğiniz yeri tercih yapmayınız. Bir başka meslektaşımızın hakkını puanınız yüksek diye gasp etmeyelim. Daha önceki atamalarda olduğu gibi gitmeyeceği yeri tercih yapıp, meslektaşının atanmasına engel olanlar olmuştu. Bu konuda gerekli hassasiyeti gösterilmesi rica olunur.

2- Atandıktan sonra tayin istemeyi düşünen arkadaşlar Üniversiteleri tercih yaparlarsa tayin olmaları cok zor olduğunu belirtmek isteriz.

3- Tercih yapmayı düşünen son sınıf öğrenci arkadaşlarımız varsa daha önce yayınladığımız buradaki  yazıyı okumaları rica olunur.

4-Tercih yapmayı düşündüğünüz kurum ile görüşme yapmanız. Var ise o kurumda çalışmış diyetisyenlerle görüşmeniz sizin acınızdan iyi olacaktır. Tercih yapmayı düşündüğünüz kurumda hangi hizmeti vereceginizi ögrenmeniz tercih sıralamanızı etkileyecektir. Örneğin hastane düşünüyor iseniz kurum (mutfak ve yemekhane) için diyetisyen almayı planlanan bir yeri tercih etmemiş olursunuz.

 

Editör
Dyt. Ali YÖRÜMEZ
dytali@gmail.com

mail-grubu

1 YORUM

  1. Merhaba 4.maddeyi aciklayabilir misiniz? Mesela Türkiye halk sağlığı kurumunu mu arayip soracagiz? Su ildeki kadro hangi alanda calismak icin diye soracak miyiz?

Comments are closed.