İLAN DETAYLARI :
DEVLETTE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMEYEN, ÖZEL BESLENME VE DİYET DANIŞMA
MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, SOSYAL MEDYAYI İYİ
KULLANABİLECEK GIDA TAKVİYELERİ, FONKSİYONEL GIDALAR VE TIBBİ ÇAYLAR
KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ BİR BAYAN DİYETİSYEN ARIYORUZ.

Firma                          :  MOSS DİYET ZAYIFLAMA VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ

Şehir                           :  ELBİSTAN/KAHRAMANMARAŞ

Görüşülecek Yetkili       :  DYT.RAMAZAN KEKİL

İletişim E- Posta           :  <mossdiyet@gmail.com>

Cep Telefon  No            :  gencdiyetisyenlerdestek@gmail.com ‘dan cep telefonu bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Çalışma Şekli               :  Tam Zamanlı

Sağlıklı günler!

 

 


Nutella’a +60 kişi “tadım işine” alacak…

Dünyanın lider markalarından biri olan Nutella’nın üreticisi Ferrero, ürünlerini severek tüketenlerin ilgisini çekecek bir iş ilanı duyurdu.

Firma ürünlerin tadına bakacak 60 kişi arıyor…

Bir iş bulma platformuna verilen ilanda, önemli bir gıda üreticisinin tatlı ürünleri tadacak 60 kişiyi işe alacağı bildirildi.

http://www.diyetisyenrehberi.com/

Ferrero’nun Ar Ge firması tadımcı ilanı verdi

İlanın açık bir şekilde verilmemesi bazı dedikodulara da yol açtı. Örneğin Il Gazzettino’nun haberine göre firma 60 değil 90 kişi alacak. İlan Openjobmetis platformuna, Soremantec Italia srl tarafından verildi. Bu firma, Nutella’nın üreticisi Ferrero’nun araştırma ve geliştirme kuruluşu olarak biliniyor.

Firma tadım konusunda bugüne dek kendi çalışanlarına güveniyordu. Ancak radikal bir kararla, bu alanda profesyonel olmayanların da görüşlerine başvurmak istiyor. İlan detayları incelendiğinde tadım yapacak kişiler için herhangi bir kriter veya deneyim aranmadığı göze çarpıyor.


 

Trafik Işıkları Projesi

TÜRKİYE’DE 3 MİLYONDAN FAZLA OBEZ VAR

Türkiye’deki çocuk obez nüfusun fazlalığına dikkat çeken TBV Başkanı Erk, “Türkiye’de 3 milyondan fazla obez var ve bunun 1,8 milyondan fazlası 0-18 yaş aralığında. Bu sebeple söz konusu projemizi paketli yiyecek ve içeceklerden en çok etkilenen grup olan çocuklarla birlikte yapıyoruz. Toplum olarak, geleceğimiz ve sağlıklı nesiller için çocuklara karşı sorumluluğumuz büyük bu sebeple onlara daha fazla önem vermeliyiz” şeklinde konuştu.

Proje için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na çeşitli ülkelerden örnekler göndererek  önerilerde bulunduklarını belirten Erk, “ilgililer bu yönde çalışmalarını başlattılar, biz bu proje ile değerli Bakanlığımıza destek oluyoruz ve umuyoruz ki söz konusu gıdaları üreten firmalar da gerekli duyarlılığı göstererek ambalajlarında bir an önce bu etiketleme sistemine geçeceklerdir” dedi.


KİŞİ BAŞI GÜNLÜK TUZ TÜKETİMİ 18 GRAMDAN 14 GRAMA DÜŞÜRÜLDÜ

Trafik Işıkları Projesi

mail-grubu