Fonksiyonel bitki çayları kullanılarak vücudun arındırılması ve sağlıklı diyet programları için yararlı bilgiler… Theraline ve ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

[gview file=”http://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2015/05/TEATOX-Theraline.pdf”]

[gview file=”http://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2015/05/TEATOX-theraline.docx”]

 

Theraline ve ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Tam Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Mezuniyet Yılınız :

Kurum Bilgileriniz:

Cep

İletiniz

1

Full & Fast

Theraline Full&Fast’in özel olarak geliştirilen içeriğinde; Yeşil çay, mate, ısırgan otu, tıbbi nane, rezene ve biberiye bulunmaktadır. Sağlıklı beslenen ve formuna özen gösterenlerin tercihi. 1 kutu 20 poşet Theraline Full&Fast Fonksiyonel Bitki Çayı içerir.

2

Form & Detox

Theraline Form&Detox’un özel olarak geliştirilen içeriğinde; ısırgan otu, yeşil çay, kiraz sapı, funda otu, tarçın, adaçayı, zencefil bulunmaktadır. Theraline Form&Detox bu bitkilerinin dengeli bir karışımı olup, güvenle kullanılmaktadır. Sağlıklı beslenen ve formuna özen gösterenlerin tercihi. 1 kutu 20 poşet Theraline Form&Detox Fonksiyonel Bitki Çayı içerir.

3

Rich & Lacta

Theraline Rich&Lacta’nın özel olarak geliştirilen içeriğinde; rezene, melisa, ısırgan otu, anason ve roybos bulunmaktadır. Anne sütüne önem veren bilinçli annelerin tercihi. 1 kutu 20 poşet Theraline Rich&Lacta Fonksiyonel Bitki Çayı içerir.