Yeşim’i zayıflama hapı mı öldürdü?

0
1175
www.diyetisyenstore.com

Isparta’nın Yalvaç İlçesi’nde Süleyman Demirel Üniversitesi’ne bağlı Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe ve Finans Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Yeşim Kılıç, kaldığı özel yurdun odasında ölü bulundu

Odasında zayıflama hapları bulunun Kılıç’ın cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.Olay dün sabah saatlerinde meydana geldi.

Yalvaç’taki özel yurtta kalan Yeşim Kılıç, oda arkadaşları tarafından yerde hareketsiz yatarken bulundu. İhbar üzerine yurda gelen 112 ekipleri, genç kıza uzun süre kalp masajı uyguladı, ancak kalbi duran Yeşim Kılıç yaşama döndürülemedi.

‘Biber hapları bulundu’Ailesi Muğla’da yaşayan Yeşim Kılıç’ın odasındaki bir poşet içerisinde, genellikle zayıflamak isteyenlerin internetten sipariş yoluyla satın aldıkları 20’ye yakın ‘biber hapı’ bulundu.Yalvaç Devlet Hastanesi’nde görevli Genel Cerrahi Uzmanı Zafer Dirik, Yeşim Kılıç’ın son olarak kabızlık şikayetiyle kendisine geldiğini, genç kızı muayene ettikten sonra bazı ilaçlar verdiğini belirterek, “Hasta, son 1 ayda 15 kilo verdiğini, 10 gündür de tuvalete çıkamadığını anlattı.

Bu şikayetini giderecek bazı ilaçlar yazdım” dedi.Yeşim’in yurttaki arkadaşlarından Burcu Kıpır da “Yeşim, zayıflamak istiyordu ve aldığı ilaçları bizden saklı kullanıyordu”?diye konuştu.

 

milliyet.com.tr

diyetisyenara.com

mail-grubu