Anasayfa Etkinlik - 2023 Etkinlikler 49. Diyabet Kongresi 17-21 Nisan 2013

49. Diyabet Kongresi 17-21 Nisan 2013

0
1128
diyetisyen-rehberi

49. Diyabet Kongresi 17-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya’nın en güzel yörelerinden olan Belek’te Maxx Royal Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Bölgemizde bulunan ülkelerden gelen yoğun katılım talepleri nedeni ile 49. Diyabet Kongresi uluslararasına bir kimlik kazanmıştır. Özellikle Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri, Karadeniz ve Ege’ye komşu ülkelerden katılım olması beklenmektedir.

Sunumlar Türkçe ya da İngilizce yapılacak olup, iki ana salonda tüm kongre süresince Türkçe – İngilizce, İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır. Ayrıca sözlü ve poster bildiri başvuruları ve sunumları da Türkçe – İngilizce olarak kabul edilecektir.

Kongre sürecinde Diyabet Parlamentosu TBMM Sağlık Komisyonu üyeleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri, SGK temsilcileri, Diyabet alanında ülkemizde faaliyet gösteren vakıf ve dernek temsilcilerinin katılımı ile “Diyabetin önlem ve tedavisinde aile hekimliğinin yeri ne olmalıdır?” gündem maddesi ile toplanacaktır.

Temel bilgiler ve güncel konuların irdelenip tartışılacağı 49. Diyabet Kongresi’nde sizlerle birlikte olmak bizleri mutlu edecektir.

Kongrede görüşmek üzere saygılar sunarız.

Ayrıntılı bilgi için : diyabetkongresi2013.org

 

www.diyetisyenara.com

diyetisyenstore-logo