Theraline Fonksiyonel Bitki Çayları

0
17056
www.diyetisyenstore.com

threaline_logo

Değerli Diyetisyenler ;

Theraline , toplumda doğru bilgi ve güvenilir ürünlerin buluşması için bitkisel bilinçliliğin arttırılmasına yönelik bilgilendirici ve aydınlatıcı hizmetlerin yanı sıra tüm ürünlerde , Rasyonel Fitoterapi ilkelerine uygun kaliteli, güvenilir, etkin, bulunabilir, alınabilir ve sadece sağlık uzmanları tarafından önerilen ürünlerin üretilmesine ve sunulmasına özen gösteren bir markadır.

Son yıllarda doğal ilaçlara ve bitkilere ilgi artmış, drog veren bitkilerin kullanımı fazlalaşmıştır. Bu ise fitoterapinin sağlıkla ilgili birçok durumda tercih edilmesine neden olmuştur.

Bitkisel ürünlerin doğal oluşu kullanıcıya hiçbir şekilde zararlı etkide bulunmayacağı anlamına gelmemektedir.

Bitkiler vücuttaki etkilerini aynı ilaçlarda olduğu gibi içerdikleri kimyasal maddeler yoluyla gerçekleştirirler. Bu nedenlerden dolayı etken maddeleri standardize edilmiş, ambalajı düzgün, etiketinde içeriği ve üretim izni gibi tüm bilgilerin kayıtlı olduğu bitkisel ürünlerin farmakognozi eğitimi almış sağlık uzmanlarından ve eczanelerden alınması gerekmektedir.

Theraline Fonksiyonel Bitki Çaylarının %100 doğal içeriği, uluslararası deneyime ve saygınlığa sahip, dünyanın en büyük bitkisel drog ve hammadde üreticisi olan ve merkezi Almanya’da bulunan ‘Martin Bauer Group’ tarafından tedarik edilmektedir. (www.martin-bauer-group.com)

Theraline Fonksiyonel Bitki Çaylarının fonksiyonu ve etkinliği alanında uzman kişiler tarafından test edilmiştir.

Karışımların tamamı bitkilerin literatüründe yer alan ve uzun süreli kullanıma dayalı etkileri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Avrupa’da birçok diyetisyenin kullandığı fonksiyonel karışımlar, Almanya’da  özel Ar-Ge çalışmalarıyla özellikle siz diyetisyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Theraline Fonksiyonel Bitki çaylarının hoş lezzetleri ve kokusundan kaynaklanan kullanım kolaylığı ayrıca belirtilmesi gereken diğer önemli özelliğidir.

Almanya’dan ithal olarak kullanılan hammaddelerin hepsi GMP ( Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ) , GCP ( Good Collecting Practice – İyi Toplama Uygulamaları )ve ISO 22000 kalite sertifikalarına sahiptir.

Theraline Fonksiyonel Bitki Çaylarında, bir çok Avrupa ülkesinde yasaklı olan Sinameki, Barut Ağacı

Kabuğu, Aloevera ve Ravent gibi muhtemel toksik etkiler ve risk faktörleri içeren bitkiler kullanılmamaktadır.

Başlangıçta meslektaşlarınızın gereksinimleri ve tercihleri göz önüne alınarak Theraline Fonksiyonel Bitki Çaylarının üç formu kullanımınıza sunulmuştur ve 14 TL Tavsiye edilen fiyatlarla eczanelerde satılmaktadır.

THERALINE – FULL & FAST ( İştah Kontrol Çayı )

THERALINE – FORM & DETOX (Detox Etkili Form Çayı )

THERALINE RICH & LACTA ( Anne Sütünü Arttırıcı Çay )

Theraline ürünleri kullanım, literatür bilgileri, reçetelik gibi tüm gereksinimleriniz için aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Theraline Tüketici Danışma Hattı 0850 390 10 11

Toplum sağlığına yönelik tüm çabalarınız için içtenlikle teşekkür eder, sağlık, başarı ve esenlikler dileriz.

 

Saygılarımızla
www.theraline.com.tr

THERALINE-istah-kontrol-cayi-300X250-1 THERALINE-BANNER-300X250-1

 

 

[gview file=”http://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2014/10/THERALINE.pdf”]
[gview file=”http://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2014/10/THERALINE-LANSMAN.pdf”]

mail-grubu