Gedik Üniversitesi Akademik Diyetisyen iş ilanı

2018 diyetisyen iş ilanları, araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik araştırma görevlisi ilanları, beslenme ve diyetetik öğretim görevlisi ilanları, Gedik üniversitesi beslenme ve diyetetik, Gedik üniversitesi diyetisyen alımı, Gedik üniversitesi diyetisyen iş ilanı, Gedik üniversitesi diyetisyenlik, gerçek diyetisyenler iş ilanları, İstanbul beslenme uzmanı iş ilanları, İstanbul beslenme ve diyetetik iş ilanları, İstanbul diyetisyen iş ilanı, İstanbul diyetisyen iş ilanları, İstanbul diyetisyenlik ilanları, öğretim görevlisi diyetisyen iş ilanları, yök ilanları, dytaliyorumez

0
73

Akademik Diyetisyen iş ilanı bilgileri;

 • Üniversite: Gedik Üniversitesi
 • Üniversitenin statüsü: Vakıf
 • Fakülte, yüksek okul veya program: Gedik Meslek Yüksekokulu, Otel, Lokanta ve İkram Hizmeleri Bölümü → Aşçılık Pr. (TAM BURSLU)
 • Kadro unvanı: Öğretim Görevlisi (Ders verecek)
 • Kadro sayısı: 1
 • Kadro derecesi: 0
 • Son başvuru tarihi: 27.07.2018
 • Sonuç açıklama adresiwww.gedik.edu.tr
 • ALES puanı: 70Özel Şart : Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Mutfak Sanatları ve Yönetimi, Beslenme ve Diyetetik, Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği alanlarından birinden lisans mezunu olmak. Bu alanların birinde Tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak.

Gedik Üniversitesi için “Diyetisyen” akademik personel alımı genel koşulları

 1. 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
 2. Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
 3. Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
 4. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
 5. Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.
 6. Lisans mezuniyeti sonrası tecrübe şartı istenen ilanlarda, 14/3/2016 tarihinden önce tezsiz yüksek lisans programlarına kayıtlı olup bu tarihte veya bu tarihten önce ya da sonra söz konusu programlardan mezun olanlar lisans sonrası iki yıl tecrübeli olarak kabul edilmektedir.

Gedik Üniversitesi Diyetisyen akademik personel alımı unvan koşulları

Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için en az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.
Atama yapılacak programın Lisans/Önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak.

Gedik Üniversitesi Diyetisyen akademik personel alım başvurunda istenen belgeler

Gedik Üniversitesi Diyetisyen akademik personel alım başvurunda istenen belgeler şu şekilde:

 1. Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr)
 2. Ales Belgesi
 3. Lisans Belgesi varsa Yüksek Lisans Belgesi, Doktora Belgesi
 4. Not Durum Belgesi(Transkript)
 5. İş Tecrübesi Belgesi (en az 2 yıl)(çalışılan yerden alınması ve SGK Hizmet Döküm Belgesi ile gönderilmesi gerekmektedir.)
 6. Özgeçmiş
 7. Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis veya tecil olduğunu gösteren belge (bakaya durumda olmamak)
 8. Daha önce kamuda çalışmış olanlar için hizmet belgesi

Eksik belgelerle süresi içerisinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır.

Not: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. www.gedik.edu.tr

Muafiyet Hakkında
 1. Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
 2. Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.
mail-grubu