İstanbul Üniversitesi, yemekhane kararını iptal etti

istanbul üniversitesi yemek fiyatları, universite yemek ücretleri, ögrenci yemek ücretleri, yemek menüsü

0
362
www.diyetisyenstore.com

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, yemekhane ile ilgili olarak alınan kararı iptal ettiğini duyurdu

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama:

İstanbul Üniversitesi uzun bir süredir öğrencilerine sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği imkanı sunan az sayıdaki üniversitelerden birisidir. Öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için bu imkanı sunmaktan da her zaman büyük memnuniyet duymuştur.

2020 yılı başında bütçe kısıtlılığı nedeniyle hiç arzu etmediğimiz halde yemekhane ilgili yeni bir düzenleme yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Ancak sadece bütçe yetersizliğinden kaynaklı yeni düzenleme üzülerek ifade etmek isteriz ki, hiç de tasvip etmediğimiz bir noktaya gelmiştir.

Rektörlüğümüz öğrencilerimizin yoğun talebi üzerine bütçe harcama planını yeniden gözden geçirmiş, diğer hizmet alanlarından kısarak yemek hizmetinin aynı şekilde devamını sağlamıştır. Önceliğimiz her zaman öğrencilerimizdir; Onların güven içerisinde, sağlıklı ve huzurlu şekilde eğitimlerine devam etmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Sevgili öğrencilerimize sağlıklı, başarılı ve mutlu bir eğitim hayatı diliyoruz.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NE OLMUŞTU?

Rektörlük bu yıl da önce kahvaltı öğününü kaldırmış, sonrasında da günde indirimli 3 öğün yemek hakkını tek öğüne düşürmüştü.

Memurlar.Net - Özel
mail-grubu