49. Ulusal Diyabet Kongresi

0
1162
www.diyetisyenstore.com

Değerli Meslektaşlarımız,

49. Ulusal Diyabet Kongresi 17-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya’nın en güzel yörelerinden olan Belek’te Maxx Royal Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Bölgemizde bulunan ülkelerden gelen yoğun katılım talepleri nedeni ile 49. Ulusal Diyabet Kongresi uluslararasına bir kimlik kazanmıştır. Özellikle Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri, Karadeniz ve Ege’ye komşu ülkelerden katılım olması beklenmektedir.

Sunumlar Türkçe ya da İngilizce yapılacak olup, iki ana salonda tüm kongre süresince Türkçe – İngilizce, İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır. Ayrıca sözlü ve poster bildiri başvuruları ve sunumları da Türkçe – İngilizce olarak kabul edilecektir.

Kongre sürecinde Diyabet Parlamentosu TBMM Sağlık Komisyonu üyeleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri, SGK temsilcileri, Diyabet alanında ülkemizde faaliyet gösteren vakıf ve dernek temsilcilerinin katılımı ile “Diyabetin önlem ve tedavisinde aile hekimliğinin yeri ne olmalıdır?” gündem maddesi ile toplanacaktır.

Temel bilgiler ve güncel konuların irdelenip tartışılacağı 49. Ulusal Diyabet Kongresi’nde sizlerle birlikte olmak bizleri mutlu edecektir.

Kongrede görüşmek üzere saygılar sunarız.

Kongre Resmi Sitesi : http://diyabetkongresi2013.org/default.asp

mail-grubu