Top 5 This Week

Related Posts

Beslenme ve Diyetetik 50. Yıl Etkinlikleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Beslenme ve Diyetetik Dostları,

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 37 yıl süre ile Türkiye’de ilk olma özelliğini sürdürmüş, büyük bir sorumluluğu özen ve bilinçle taşımış, kurumsal kimliğini oluşturmuş, önemli bir misyon ve vizyon yüklenmiş ve de 2012’de 50. yılını tamamlamıştır.

İşte sizleri, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün eğitim ve öğretime başlayışı ile Türkiye’de “Diyetisyenlik Mesleği”ne atılan ilk adımın 50. yılını büyük bir onur ve mutlulukla kutlamaya ve bu güzelliği birlikte paylaşmaya davet ediyoruz.

1962 yılında ateşlenen bir kıvılcımı sürekli yanık tutan, meşaleye çeviren, bölümümüze yadsınamaz katkıları olan hocalarımızla ve siz çok değerli meslektaşlarımızla kuruluşumuzdan günümüze anılarımızı paylaşmak istiyoruz.

Büyük bir coşku ile bilgi, birikim ve deneyimlerimizi bilimsel oturumlarla pekiştirmek, ülkemizde “Günümüzün ve Geleceğin Beslenme ve Diyetetik Eğitimi”nin olmazsa olmazlarını sizlerle tartışmak, masaya yatırmak istiyoruz.

Katılımınız bizi mutlu kılacak, günümüze büyük anlam katacaktır. 6- 7 Aralık 2012’de “Beslenme ve Diyetetik 50. Yıl Etkinlikleri”nde birlikte olabilmek dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla

 

Prof. Dr. Gülden Pekcan
Hacettepe Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı

Genç Diyetisyenler Ekibi
Genç Diyetisyenler Ekibi
genc.diyetisyenler@gmail.com Beslenme ve Diyetetik Bölüm Portalı

Popular Articles