Top 5 This Week

Related Posts

Devir ilanı – diyet ve spor merkezi

Ankara Keçiören’de bulunan diyet ve spor merkezimizi semt değişikliği nedeniyle devrediyoruz.

Salonumuz 2 katlıdır. Üst katta aletli pilates ve diyet hizmeti vermekteyiz. Alt katta grup derslerimiz olmaktadır.

Dış cephesi yeni değişti, camlar kaplama yapıldı, akşam saatleri için perdelerimiz de mevcuttur. Merkezimizde şu eşyalar yer almaktadır:

1. diyetisyen ofisi malzemeleri (ofis mobilyaları,3 sandalye 1 tekerlekli sandalye, yazıcı) tanita bc601 (profesyonel ve standlı şekilde)

2. Cadillac (proforce marka), tower reformer (proben marka), Bosu topu, pilates ekipmanları, 8 kişilik soyunma odası, aynalı salon, 7 tane profesyonel model trampolin, 1 tane masajlı yürüyüş bandı, paravan
3. L Koltuk, orta sehpa, L Asistan masası (3 sandalye ve 1 tekerlekli sandalye)
4. Yangın kapısı, havalandırmalar, Ezcadolabı, buzdolabı, ocaklı fırın, çay makinesi, sabit dolaplar, temizlik malzemeleri, yangın tüpleri, ofiste gereken diğer tüm malzemeler
Merkezimiz açıldığı günden beri hiçbir ay zarar etmemiştir. Corona döneminde bile derslerin bir kısmı online olduğu için kar edebilmiştir. Şubat ayında (corona öncesi) geliri 23binin üzerinde Haziran ayında ise geliri yaklaşık 15 bin TL dir. Kiramız oldukça uygundur.
Aylık toplam giderimiz 5-6 bin civarıdır.
Devretme sebebim Çukurambar tarafına taşınacak olmamdır.
Salonumuz gençlik spordan ruhsatlıdır. Ruhsat için gereken tüm şartları taşımaktadır. Ruhsat almak için gereken tüm evrakları da hazırdır.
iletişim bilgisini ve merkeze ait fotografları BURADA bulabilirsiniz.
Sizde web sitemize ilan eklemek için genc.diyetisyenler@gmail.com adresinden iletişime gecebilirsiniz.

Popular Articles