Diyetisyen Kliniği Devir İlanı

diyetisyen iş ilanları işkur , diyetisyen iş ilanları yenibiriş , diyetisyen iş ilanları indeed , diyetisyen iş ilanları genç diyetisyenler , diyetisyen iş ilanları sahibinden , hastaneye diyetisyen ilanları , antalya diyetisyen iş ilanı 2018 , diyetisyen iş ilanları elemanonline

0
2094
Diyetisyen Ofis Devri İlanı
Diyetisyen Ofis Devri İlanı
www.diyetisyenstore.com

Kliniğini devretmek isteyen Diyetisyen arkadaşımızın mesajını sizlere iletiyoruz.

 

” Mediform Diyet ve Danışmanlık Merkezi olarak iki ortak diyetisyen olarak devam ettiğimiz kliniğimizde bir arkadaşımızın yurt dışına çıkacak olmasından kaynaklı Diyet Kliniğimizi devretmek istiyoruz.

Devralacak kişi yaklaşık 30-35 hastayla birlikte devralıp çalışmaya başlayacaktır. Klinik olarak iyi dönemimizde 50 hastayı geçip, kötü dönemde de en az 30 hasta ile diyet takipleri yapıldı. Klinik, Bağcılar Meydanda metro çıkışının hemen karşısında bulunuyor ve ulaşım açısından çok avantajlı bir bölgededir.

Devir fiyatı içindeki eşyalar ve analiz cihazı ile birlikte 50 bin TL dir.

İlgilenen arkadaşlar ve meslektaşlarımız,

detaylı bilgi ve görüşme için Buraya Tıklayarak  e- posta adresinden bize ulaşabilirler. “

 

 

 

DİĞER DİYETİSYEN İŞ İLANLARI


Bilgilendirme 

 Başvuru – işe alım ve devamında seyreden süreçte oluşabilecek olumsuzluklardan Genç Diyetisyenler Ekibi sorumlu değildir.

diyetisyenstore-logo
İkinci el diyetisyen ölçüm aletleri – besin piramitleri

Genç Diyetisyenler Portalı en güncel ilanları sizler için bularak kendi sayfasının Diyetisyen İş İlanları kategorisinde ve Genç Diyetisyenler Sosyal Ağlarında paylaşıma sunmaktadır.

Genç Diyetisyenler Ekibi, Diyetisyen arayışınızda, ikinci el alım satımlarınızda sizlere aracı olmakta bununla beraber Makale / Sunum çalışmalarınızı paylaşarak, sizin için sanal bir portföy oluşturmaktadır. Aşağıda bulunan bağlantı metinlerine tıklayarak portalımızda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurumunuz için Diyetisyen arıyorsanız.

İkinci el cihazınızı satmak istiyorsanız.

Sitemizde Yazar olmak istiyorsanız. 

Sitemizde yayımlanması için Makale / Sunumlarınızı bizlere ulaştırmak istiyorsanız. 

Genç Diyetisyenler Ekibi 
Sağlıklı Günler>

mail-grubu