17 Mart 2013 – Pazar günü Diyetisyenlere Özel Sertifika Programı

2
1886
www.diyetisyenstore.com


Diyetisyenlere Özel Yaşam Koçluğu ve Besin Destekleri Sertifika Programı

17 Mart 2013 – Pazar günü Merkez ofisimizden, sadece diyetisyenlere yönelik bir toplantı yapacağız.  Bu toplantımızda diyetisyenlerimize yaşam koçluğundan bahsedeceğiz. Bu kısmın eğitimini bu konuda çok uzman bir profesyonel  verecek olup bir önceki eğiteme katılan yada katılamayan herkes katılabilir.
2. Kısım da, Obezitenin çözümü için psikolojisini anlamak adlı eğitimimiz olacak. Bu eğitimde ; Obezitenin altında yatan psikolojik nedenler nelerdir?, İnsanlar neden fazla yemek yer … gibi bilgiler verilecektir.

3. Kısımda ise Diyet sezonuna girmeden besin takviyelerinin eğitimi verilecektir.

Diyet programları için kullanılan besin takviyeleri nelerdir, kullanım şekilleri nasıldır, nelere dikkat edilmelidir … gibi eğitimler verilecektir.

Ayrıca toplantımızda hem koçluk bölümünde hem de besin destekleri kısmında konular interaktif şeklide tartışılacak, aktarılacak.

20 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirdiğimiz eğitime çok yoğun istek olmuştur. Lütfen toplantımız için erken kayıt yaptırınız.

Ekte toplantı afişimiz bulunmaktadır.

İyi çalışmalar dileriz

Nadir TAŞCI| Medikal ve Eczane Kanal Müdürü

GNC Turkey
Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. Akkom Ofis Park 2.Blok Kat.9
Ümraniye / İstanbul 34798

 

Tel:  (216) 635-4600 dahili (4602 veya 0)

nadirtasci@gnc.com.tr

 

 

mail-grubu

2 YORUMLAR

  1. Saatlerdir verilen numaraya ulaşmaya çalışıyorum ancak karşıma kimse çıkmadı.. Hala kayıtlar devam ediyorsa bana biri yardımcı olsun lütfen katılmak istiyorum..

Comments are closed.