Fit Fresh Life-BM Beslenme ve Danışmanlık

0
2702
www.diyetisyenstore.com

fit-fresh-lifeFit Fresh Life, BM Beslenme Danışmanlık Hizmetleri san. ve tic. ltd. Şirketi, pozitif bilimin ışığında mesleki ahlak ve etik ilkelerine sahip çıkarak, takım çalışması gücüne inanarak, çalışmalarını uygulamaktadır.

Fit Fresh Life uzman ekibi ile hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

‘Her birey kendine özeldir‘ sloganıyla vücudunuza yaptığınız sağlık ve beslenme yatırımlarının değerlendirilmesi, wellness konusunda dünya trendlerini takip ederek, sağlıklı beslenme temalarında ki bütün projeler Fit Fresh Life tarafından sunulmaktadır.

Fit Fresh Life, Sağlık ve Beslenme üzerine olan çalışmalarını bireysel ve kurumsal danışmanlık olarak iki ayrı yönde hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Fit Fresh Life Box nedir?
9’ dan 90’ a fit fresh life tüm sağlık öyküsü dikkate alınarak kişiye özel hazırlanan sonuç odaklı lezzetli special Fit Fresh Life diyet box larını sunmaktayız.

Kişinin sağlık durumuna, beslenme alışkanlıklarına, yaşam tarzına ve besin alerjilerine göre menü düzenlemesi uygulanıp, kişiye özel menülerimizi doğal, organik gıdalarla hazırlayarak Fit fresh life sağlıklı beslenme paketlerini günlük olarak danışanlarımızın adreslerine teslim etmekteyiz.

Paketlerimiz kişinin ihtiyacı doğrultusunda kilo vermek, sağlıklı beslenmek ve kilo kontrolünü sağlamak için olup bireysel olarak düzenlenmektedir.

Diyetisyen Melek TÜRKMEN

melek-diyetisyen-istanbul

 

mail-grubu