Kızına ozon tedavisi uygularken enfekte olmuş

0
338
www.diyetisyenstore.com

Konya’da koronaya yakalanan ve dün hayatını kaybeden Prof. Dr. Cemile Öztin Öğün, bugün toprağa verildi. Öğün’ün koronaya yakalanan kızına ozon tedavisi uyguladığı sırada enfekte olduğu ve hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyeliği görevinden 2 yıl önce emekliye ayrılan Prof. Dr. Cemile Öztin Öğün, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında hizmet vermeye devam ediyordu.

Öğün’ün kızında 1 ay önce İngiliz varyantlı mutant virüs görüldü. Kızının tedavisi sırasında kendisi de enfekte olan Öğün, solunum sıkıntısı yaşamaya başlayınca hastaneye kaldırıldı. Cemile Öztin Öğün, yapılan müdahalelere kurtarılamayarak rağmen hayatını kaybetti. Prof. Dr. Cemile Öztin Öğün, bugün Yazır Mezarlığında toprağa verildi.

“ÇOK YAKINDA YANINIZA DÖNECEĞİM” MESAJI PAYLAŞMIŞ

Cemile Öztin Öğün’ün, 7 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdiği görüldü: “Değerli danışanlarım, canımdan çok sevdiğim kızım maalesef okulunda İngiliz mutant virüsü ile enfekte oldu. Homeopati, ozon tedavisi ve akupunktur uygulamaları ile tedavisine devam ettiğim sırada ise virüs bana da bulaştı. Homeopatik ilaçlar, ozon tedavisi ve akupunktur ile süreci en az zararla atlatmak için mücadele ediyoruz. Dualarınız ve iyi dilekleriniz sayesinde çok yakında yanınıza dönmüş olacağım, sevgiler.”

Kaynak -> https://www.saglikpersoneli.com.tr

mail-grubu