Öğr. Dyt. Meltem Baykan

5
2686
www.diyetisyenstore.com

Merhaba arkadaşlar,

Ben Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Bölüme 2009 yılında giriş yaptım ve 2013 yılında mezun olacağım.

Sitede sizlerin üniversitemle, bölümümle, beslenmeyle, toplumumuzdaki beslenme sorunları ve yaşam tarzı değişiklikleriyle ilgili sorularınızı yanıtlamak için bulunuyorum.

Bölümü daha iyi tanıtmak adına öğrenci arkadaşlara yardımcı olmak, beslenme ve hayatımızdaki yeri açısından sizleri bilgilendirmek için sorularınızı bekliyorum.

 

mail-grubu

5 YORUMLAR

  1. merhabaa :) bu sene bende Ankara Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünü yazmak istiyorum. İş imkanı nasıldır. Hangi üniversiteyi seceyim. Mezun Diyetisyenlerin özgeçmişlerine baktığım zaman Hacettepe – Bşakent -Erciyes üniversitelerinden mezun oldukları çıkmakta. Sizden ricam Ankara üniversitesinde bu bölümü okumaktan memnun musunuz? Artıları ve eksileri ile üniversitenizi ve bölümünüzü önerir misiniz?

    • Ankara üniversitesinde bölüm çok eski yıllara dayanmadığı için mezunlar genel olarak o üniversitelerden görünüor. üniversitemden memnunum ama köklü olmamasından kaynaklı sorunlar yaşadık ama en iyi eğitim veren yerlerden birisi. bölümde gerçek anlamda mutlu olacağına inanıyorsan yazmanı tavsiye ederim.

  2. teşekkür ettim çok. son bir şey daha sorabilir miyim. ygs ile bir yüksekokula yerleşirsem yatay geçişle ankara üni.ye geçebilme şansım var mı

  3. bazı bölümlerden geçiş var yapanlar oldu ama hangi bölümlerden geçtiklerini bilmiyorum onu iyi araştır. rica ederim :)

Comments are closed.