Yeni Yazarımız Hatice Aksakal

4
2394
www.diyetisyenstore.com

diyetisyen-hatice-aksakal
20.09.1989  konya doğumluyum.ilk orta ve lıse öğrenımımı konya’dada tamamladım.2010 yılında afyon kocatepe üniversitesi gıda teknolojisi bölümünden mezun oldum.dgs ile yakın doğu üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümüne tam burslu yerleştim ve şuan ikinci sınıf öğrencisiyim yakın doğu ünversitesinn bölümümüz hakknda  merak edilen ve faydalı makale ve sunumları paylaşıp yardımcı olmak istiyorum.

 

Sorularını bekliyorum.

mail-grubu

4 YORUMLAR

  1. merhaba, öncelikle tebrik etmek istiyorum sizi bende dgs ile geçiş yapmak istiyorum bana çalışırken nasıl çalışayım bi fikir verir misiniz ?

  2. merhaba bende aynı üniversite ve bölüme gelmek istiyorum fakat tam burslu ösym yerleştirme ile.Neyse bunun bi önemi yok.Sorum şu ki kıbrısta yaşam nasıldır , Üniversite ve bölüm olarak durumu nasıldır ? Çünkü ben İstanbulda bir üniversite bırakıp geleceğim.Yani gelmeye değer midir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.O kadar çok sorum var ki ? Şimdiden teşekkür ederim =))

  3. Merhaba afyon’da hangi yüksekokul’da okudunuz bende onu merak ettim :) ona göre sizin izinizden gitmek istiyorum.. Azminiz gerçekten şaşılası

Yoruma kapalı.