Yüzücülerde Sağlık, Yüksek Performans için Beslenme ve Ergojenik Yardımcılar

6
1756
www.diyetisyenstore.com

diyetisyen-seyma-melis-geremOndokuz Mayıs Üniversitesi Son sınıf ögrencisi Stajer Diyetisyen ŞEYMA MELİS GEREM in hazırlayıp sunmuş olduğu “Yüzücülerde Sağlık, Yüksek Performans için Beslenme ve Ergojenik Yardımcılar” adlı sunumu indirmek için burayı tıklayınız.

 

Yorumlarınız ile bizleri desteklemenizi bekliyoruz.

 

Alternatif Link

mail-grubu

6 YORUMLAR

  1. Benim için çok güzel bir kaynak oldu.seminer konum için faydalanacagım izninizle. Bende ellerinize saglık diliyorum

  2. Çok güzel bir sunum olmuş tebrik ederim. Benim bir sorum olacak ben şuanda 3 sınıf ogrencisiyim. Bu kadar hızlı nasıl sunum hazırlıyorsunuz. Kaynaklarınız Maşallah çok sanırım. :)

  3. Sporcu diyetisyni olmayı dusunuyorum acaba bu dal da ilerlemek sizce mumkun mu? maddi ve manevi bir diyetisyenin ihtiyaclarını karşılar mı? teşekkürler

  4. merhabalar.. yorumlarınız için teşekkürler.. bunlar son 3 yılda çeşitli kurumlarda eğitim ve bilgilendirme toplantılarımızda kullandığım sunumlardı. yayınlama fırsatına ancak sahip olabiliyorum.devamı gelecek..
    kaynak sıkıntısı çeken arkadaşlara yardımcı olmaya da çalışırım.. sporcu diyetisyenliği konusuna gelirsek, çok geniş bi yelpazede çalışma alanı bulunuyor. Eğer ki ilerleme fırsatı bulunursa maddi yönden de tatmin edici bir branş fakat açık konuşmak gerekirse sporcular ilgi bekleyen bir topluluk. bazı zamanlarda yarıştıkları siklete gelebilmek için diyetisyenlerinden mucize bekleyebiliyorlar. o da süreci sıkıntıya sokabiliyor.. ama alanımız her ne olursa olsun bize mesleğimize yakışır davranmak düşer, karşılığını da aynı oranda alacağımız düşüncesindeyim.. başarılar.. sağlıklı günler

Yoruma kapalı.