4B’li Diyetisyen Alımı Yapılacaktır.

antalya diyetisyen iş ilanı 2018 , diyetisyen iş ilanları işkur , diyetisyen iş ilanları indeed , diyetisyen iş ilanları genç diyetisyenler , eskişehir diyetisyen iş ilanı , diyetisyen iş ilanı jooble , diyetisyen iş ilanları gerçek diyetisyenler , gebze diyetisyen iş ilanı

0
2568
sözleşmeli diyetisyen iş ilanı
sözleşmeli diyetisyen iş ilanı
www.diyetisyenstore.com

Celal Bayar Üniversitesi / Manisa 

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri (Diyetisyen pozisyonu d. sermaye gelirlerinden, diğerleri özel bütçeden) karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle personel alımı yapılacaktır.

1 Adet Diyetisyen alımı mevcuttur.

4B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN.

DİĞER DİYETİSYEN İŞ İLANLARI

İlaç Stoklandığını Tespit Ettik! FAHRETTİN KOCA

 

KAYNAK : http://www.mcbu.edu.tr/

 

Bilgilendirme 

 Başvuru – işe alım ve devamında seyreden süreçte oluşabilecek olumsuzluklardan Genç Diyetisyenler Ekibi sorumlu değildir.

diyetisyenstore-logo

Genç Diyetisyenler Portalı en güncel ilanları sizler için bularak kendi sayfasının Diyetisyen İş İlanları kategorisinde ve Genç Diyetisyenler Sosyal Ağlarında paylaşıma sunmaktadır.İLGİ ÇEKENLER

Genç Diyetisyenler Ekibi, Diyetisyen arayışınızda, ikinci el alım satımlarınızda sizlere aracı olmakta bununla beraber Makale / Sunum çalışmalarınızı paylaşarak, sizin için sanal bir portföy oluşturmaktadır. Aşağıda bulunan bağlantı metinlerine tıklayarak portalımızda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurumunuz için Diyetisyen arıyorsanız.

İkinci el cihazınızı satmak istiyorsanız.

Sitemizde Yazar olmak istiyorsanız. 

Sitemizde yayımlanması için Makale / Sunumlarınızı bizlere ulaştırmak istiyorsanız. 

Genç Diyetisyenler Ekibi 

Sağlıklı Günler

 

mail-grubu