58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi

58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi, 11-15 Mayıs 2022, antalya diyabet kongresi

0
1155
www.diyetisyenstore.com

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Son iki yılda tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 pandemisi yaşamın her alanında çok da alışkın olmadığımız değişiklikler ile bizi karşı karşıya getirdi. Yüz yüze toplantıların yapılamadığı bu dönemde online bilimsel aktiviteler ve online kongreler ile bilgiye ulaşma ve bilgiyi paylaşma çabalarımızı ara vermeden sürdürmeye çalıştık. Bu koşullar altında 2019 yılı 56.Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi online olarak ve 2020 yılı 57. Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi hibrid (yüz yüze ve online) olarak çok başarılı bir şeklide gerçekleştirilmiştir.

Artık hem ülkemizde hem de dünyada gördüğümüz aşılanma hızındaki artış, bize yüz yüze kongre yapma imkanı sağlamaktadır. Bu doğrultuda bizler, önceki çok başarılı kongrelerin çizgisini sürdürmeyi hedefleyerek, çok değerli kongre bilimsel kurulunun önerileri doğrultusunda ve bilimdeki güncel gelişmeler ışığında çıtayı biraz daha yükseltebilmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Bu kongremizde de daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi diyabet alanındaki gelişmeler ve yenilikler konferans, panel, tartışma, uzmanına danış şeklinde zengin oturumlarla ve meslektaşlarımıza araştırmalarını sunabilme imkanı sağlayan sözlü ve poster sunum oturumlarıyla sizlere aktarılacaktır.

Sevgili meslektaşlarım, Türk Diyabet Cemiyeti koordinatörlüğünde 11-15 Mayıs 2022 tarihinde Antalya’da yapılacak olan 58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur duyuyor, yüz yüze kongremizde görüşmek üzere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Hasan İlkova
Türk Diyabet Cemiyeti Başkanı
(2022 Yılı Dönem Koordinatörü)
Prof. Dr. Tamer Tetiker
58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve
Beslenme Hastalıkları Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Okan Bakıner
58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve
Beslenme Hastalıkları Kongresi Genel Sekreteri
Doç. Dr. Mehtap Evran Olgun
58. Ulusal Diyabet Metabolizma ve
Beslenme Hastalıkları Kongresi Genel Sekreteri
mail-grubu