Anasayfa Duyurular Etkinlikler ESPEN-LLL Kursu – Ankara – 15 Mart 2014 Ayrıntılı Bilgi

ESPEN-LLL Kursu – Ankara – 15 Mart 2014 Ayrıntılı Bilgi

0
1183
diyetisyen-rehberi

Merhaba Arkadaşlar,

15 Mart 2014 Cumartesi günü Ankara, Hilton Otel’ de yapılması planlanan ESPEN-LLL kurslarının programını ve katılım koşullarını aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

Kurslar üç paralel salonda sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 6 konuda olacaktır. LLL kurslarını nütrisyon endüstrisindeki tüm firmalar karşılıksız ve koşulsuz olarak desteklemektedir. Katılmak isteyenler endüstri ile temasa geçebilirler veya sekreterya işlemlerini yürüten Valör firmasını arayabilirler.

Kurslara katılmayı planlayanlar için dikkat edilecek hususlar:
Kursa gelmeden önce http://lllnutrition.com/adresine giderek kayıt yaptırın.
– Bu kayıt sırasında tanımlayacağınız “username” ve “mail adresini” değiştirmeyin. Sizinle ilgili tüm puanlar bu şekilde hesabınıza kaydedilecektir (Daha önce kayıt yaptırmış olanlar aynı mail adresi ve kullanıcı adını girebilirler).
– Katılacağınız konunun Türkçe metinlerini önceden okumanız yararlı olabilir. Bu metinlere http://www.kepan.org.tr/icerik.php?id=206 adresinden ulaşabilirsiniz (kitapçık halinde kurs sırasında da verilecektir).
– Sabah kurslarına katılacakların kayıt ve dökümanların teslimi işlemleri için saat 8.00’dekongre merkezinde olmalarında yarar vardır.
– Katılacağınız kurs puanlarının hesabınıza kaydedilmesi için, kurs sırasında dolaştırılacak kayıt listesine bilgilerinizi (e-posta, kullanıcı adı, meslek vb) doğru olarak ve eksiksiz girmeniz, kurs değerlendirme formunu doldurarak teslim etmeniz gerekmektedir.

 

Kurs ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

Editör
Dyt. Ali YÖRÜMEZ
dytali@gmail.com

diyetisyenstore-logo