I. Probiyotik Prebiyotik ve Fonksiyonel Gıdalar Kongresi

1
1164
www.diyetisyenstore.com

probiyotikDeğerli Diyet Uzmanları,

Probiyotik Prebiyotik Derneği olarak amacımız, probiyotikleri bilim insanlarına tanıtmak ve farkındalığını artırmaktır. Halka yönelik olarak probiyotiklerin ne olduğu, nerelerde kullanılabileceği, yararları, çekinceleri hakkında bilgi vermek öncelikli amacımız olmuştur. Dünyada hızla gelişen bir konu olan probiyotikler, gelecek yüzyılın en çok uygulamada yer alacak tedavi uygulaması olacağı ön görülmüştür. Bu nedenle Türkiye’de bu alana ilgisiz kalmamak amacıyla derneğimiz, faaliyetlerine tüm motivasyonu ile başlamış bulunmaktadır.

Bu konunun önemini düşünerek 11-13 Nisan 2013 Tarihinde Antalya Side’de düzenlenecek olan “Uluslararası Katılımlı 1. Probiyotik Prebiyotik ve Fonksiyonel Gıdalar Kongresi” sektörün ayrılmaz bir parçası olarak sizin de bu kongreye katkılarınız ve desteğiniz bizim için çok büyük değer teşkil etmektedir.

Kongremize katılım için bildiri konusunda ekibinizin ve sizlerin iştirak etmesi ayrı bir önem taşımaktadır. Bu kongreye göndereceğiniz bildirileriniz (makale, olgu sunumu, derleme) ve diğer bilimsel katkılarınız bizi onurlandıracaktır. En içten saygılarımızı sunar, bilimsel işbirliğimizin artarak devam etmesini dileriz.

Kongre Eş Başkanı Prof. Dr. Hakan ALAGÖZLÜ
Kongre Eş Başkanı Doç. Dr. Tarkan KARAKAN

mail-grubu

1 YORUM

Comments are closed.