II. Trakya Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Sempozyumu

0
1542
www.diyetisyenstore.com

Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile Sağlıklı Beslenme Yaşam Topluluğu iş birliğinde şimdiye kadar hiç ele alınmamış sürpriz konularıyla, sosyal aktiviteleriyle, bol sohbetli kahve molalarıyla, diyetisyen adaylarını ,diyetisyenleri ve bu alanda bilgi almak isteyen herkesi buluşturacak, geçen sene düzenlediğimiz eğitimin devamı niteliğini taşıyan eğlenme,gezme ve öğrenme garantili bu etkinliğimizde de Trakya ailesi olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Sempozyuma kayıt: Bilimsel programa katılımı, öğle yemeğini, kahve molalarını, sağlıklı ikramları, kongre dökümanlarını,fakültemiz onaylı Katılım Sertifikasını,Gala yemeğini (Edirne’nin tarih kokan en büyük kervansarayında,Edirne’ye özgü menüsü,sürprizleri ve sınırsız eğlencesiyle) kapsamaktadır.

* Kayıtlar, sempozyum katılım + gala yemeği ücreti olan 70 TL’nin ilgili hesaba yatırılıp dekontlarının ve kayıt formunun (trakyabeslenmesempozyumu@hotmail.com) ‘a ulaştırılması ile kesinlik kazanacaktır.Onay mesajı tarafınıza gönderildiğinden emin olunuz. (IBAN: TR120001000097048093469176 Hesap no:0097 56194678 5001 Ziraat Bankası) Hesap Sahibi:Musa Çıtak (isim onaylama amaçlıdır)

Not:Kayıt formu için  burayı tıklayınız.

 

Öğr. Diyetisyen SERCAN APARI
sercanapari@hotmail.com

mail-grubu