Muratbey Peynirleri Diyetisyenler Gününü Kutlar

Muratbey Peynirleri Diyetisyenler Günü Mesajı

0
1287
www.diyetisyenstore.com

 

Değerli Diyetisyen Dostumuz,

Sağlıksız beslenmeye bağlı hastalıkların hızla arttığı günümüzde halkımızın sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda doğru yönlendirilip bilinçlendirilmesi büyük önem arz ediyor.

Bu nedenle bireylerin ve toplumların beslenme alışkanlıklarını değerlendirerek, kişilere uygun ve doğru beslenme yöntemlerini bilimsel veriler ışığında belirleyen, siz değerli diyetisyenlerin, sağlıklı bir nesil için çok önemli bir görev üstlendiğini düşünüyoruz.

Türkiye’ nin doğal ve sağlıklı gıda üretiminde öncü peynir markası Muratbey olarak, geliştirdiğimiz birbirinden lezzetli inovatif ürünlerimiz Burgu, Topi, Sürmeli, Taze Kaşar ve Lor peynirlerimizle biz de sağlıklı beslenmeye katkıda bulunuyoruz.

Peynir yemeyenlere de peyniri sevdirerek, günün her saati keyifle yenilebilen sağlıklı ve eğlenceli bir atıştırmalık haline getiren lezzetlerimiz kaliteleriyle de ödüllendirildi. Muratbey Taze Kaşar Peyniri, dünyanın önde gelen araştırma şirketi ICERTIAS’ın 100 kategoride gerçekleştirdiği “kalite” araştırmasında QUDAL-Kalitede 1 Numara madalyasına layık görüldü.  Böylece Türkiye’nin 1 numaralı Taze Kaşar Peyniri seçilen Muratbey Taze Kaşar’ın kalitesi,  dünyanın en önemli kalite madalyası olan QUDAL ile ödüllendirilerek uluslararası alanda da tescillenmiş oldu.

Sağlıklı ve keyifli peynirler üreterek toplum sağlığının korunmasına katkıda bulunurken, ortak hedefi paylaştığımız, siz değerli diyetisyen dostumuza peynirlerimizin Beslenme Değer Tablosunu göndererek paylaşmak istedik.

Bu vesileyle 6 Haziran Diyetisyenler Gününüzü kutlar, sağlıklı günler dileriz.

murat-bey

[gview file=”http://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2016/06/Kutlama-Mektubu.docx”]

mail-grubu