Mutfağın yıldızları Türkiye’nin yarışmalarında buluşuyor

mutfağın yıldızları, gıda fuarı, diyetisyen etkinlikleri,food istanbul fuar food istanbul catering, cnr ambalaj, food istanbul 2017 katılımcı listesi, cnr gıda fuarı katılımcı listesi, world food istanbul, edt expo, worldfood

0
859
www.diyetisyenstore.com

EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ VE TEDARİKÇİLERİ BULUŞUYOR!

 

EDT – EV DIŞI TÜKETİM VE TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI ile CNR FOOD İSTANBUL ve CNR AMBALAJ fuarları aynı tarihte, aynı çatı altında bir arada düzenleniyor.
Türkiye’de ilk kez gıda, ev dışı tüketim ve tedarikçileri ve ambalaj sektörlerinin eş zamanlı olarak buluşması katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak. 20-23 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de hayata geçecek olan organizasyonda ev dışı tüketim sektörlerine dair her şeyi bulmak mümkün olacak.
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve ETÜDER (Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği) tarafından organize edilen EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması ile ev dışı tüketim sektörüne ivme kazandırarak sektörün daralan iş hacmi için fırsatlar sunması hedefiyle düzenleniyor.
Bu büyük buluşmada, ev dışı tüketim sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en yeni ürünlerini sergileyecekler. Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan bu platformda, yeme içme ve satın alma müdürleri, mutfak şefleri, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler, işletmeleri için en uygun ürün ve hizmetleri yakından tanıma imkanı bulacaklar. Profesyonel ziyaretçi kitlesi ile birebir görüşmeler yapacak olan katılımcı firmalar ticari hedeflerine EDT buluşmasında ulaşacaklar.
Aralarında İran, Irak, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Cezayir, Tunus, İtalya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, KKTC, Azerbaycan, Rusya ve Malezya başta olmak üzere 84 ülkeden ziyaretçinin beklendiği bu büyük buluşmada, gastronomi ve mutfak kültürü alanlarında birbirinden renkli yarışmalara da hayata geçirilecek. Organizasyon kapsamında düzenlenecek yarışmalarda Türkiye’nin seçkin otel, restoran ve pastanelerinin mutfak ekipleri ve üniversiteli şef adayları hünerlerini yarıştıracak.
Ayrıntılı bilgi için web sitesi : http://edt.cnrfoodistanbul.com/
mail-grubu