SAĞLIK BAKANLIĞI VE DİĞER BAKANLIKLARIN LOGOLARI DEĞİŞİYOR.
SAĞLIK BAKANLIĞI VE DİĞER BAKANLIKLARIN LOGOLARI DEĞİŞİYOR.
www.diyetisyenstore.com

Sağlık Bakanlığı dahil 16 Bakanlığın Amblemleri Değişiyor!

sağlık bakanlığı yeni logo
sağlık bakanlığı yeni logo
Cumhurbaşkanlığı , 16 bakanlığın amblem ve logolarına yönelik yeni bir çalışma başlattı. 16 Bakanlığın amblemlerinin çalışmalarının sonlanması ile değiştirilecek ve Cumhurbaşkanlığının forsunda yer alan 16 Türk Devletini temsil edecek olan yıldızlar da bakanlık amblemlerinde yer alacak.

Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemine geçilmesinin ardından bakanlıkların sayısı 16’ya indirilirken yeni sistemde de bakanlıkların yapılarından da değişikliğe gidildi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının başlattığı çalışma ile şimdi de bakanlıkların yeni amblem ve logoları tasarlanıyor.

İletişim Başkanlığının çalışmasına göre ;  Adalet, Dış İşleri, İçişleri, Milli Savunma, Milli Eğitim, Sağlık, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Ulaştırma ve Altyapı, Çevre ve Şehircilik, Tarım ve Orman, Kültür ve Turizm, Gençlik ve Spor, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile, Hazine ve Maliye, Ticaret ve Sanayi bakanlıklarının amblemleri yeniden tasarlanıyor.

Bakanlıklarının yeni logolarının fotoğrafları www.superhaber.tv ‘ tarafından 11.10.2018 tarihinde paylaşıldı.

Yeni Bakanlık Logolar
Yeni Bakanlık Logolar

Sağlıklı Günler! 

 


Akademik Kadro İlanları neden yayımlanmıyor ?

 

Düzenli olarak diyetisyen yüksek öğretim ilanlarını paylaşmış bulunduğumuz sayfamızda sizlerinde malumu uzun süredir Öğretim Görevlisi – Araştırma Görevlisi ilanı paylaşamamaktayız.

Yöksis Akademik Kadro İlanları  


YÖKSİS’ in web sayfasında uzun süredir tüm üniversitelerin ve bölümlerinin ilanları yayımlanmamaktadır. Uyum düzenlemelerinin sona erdiği zaman tekrar Yöksis Akademik İlanları’nın web sayfamızda güncel bir şekilde paylaşılmaya devam edeceğini bildirmek isteriz.

Genç Diyetisyenler Yönetimi

mail-grubu