İkinci El Cihazımı Satıyorum “TANİTA SC 240”

ikinci el tanita, ikinci el tanita sc 240, ikinci el tanita cihazlar, acil satılık tanita, tanita analiz cihazları, ikinci el vucut analiz cihazları

0
783
tanita sc 240 ikinci el
tanita sc 240 ikinci el
www.diyetisyenstore.com

Merhaba Arkadaşlar,

Sayın Abdullah Bağlı tarafından klinikte temiz bir şekilde kullanılmış TANİTA SC 240 MA  cihazı ikinci el olarak satılmak istenmektedir. Cihaz ile ilgili herhangi bir problem olmayıp, atanma sebebiyle  satılmak istenmektedir.

İlanla ilgili detayları aşağıda paylaşıyoruz.

İlan Veren: Abdullah Bağlı
E-Posta: <abdullahbagli@gmail.com>
Cihaz : TANİTA SC 240
Telefon: 05321751754
Şehir : Gaziantep
Fiyat : 7500
Garanti Süresi : Garantisi bitti
Faturası : Faturası var

İleti Gövdesi:
Merhabalar,
Üniversiteye atanmam dolayısı ile kliniğimizi kapattık. Elimde bulunan TANİTA SC 240 MA cihazı satılıktır. Cihaz titizlikle kullanılmış olup cihazın herhangi bir problemi yoktur. Cihaz 2 yıl önce alındı. Ayrıca talep halinde cihazın kurulu olduğu ASUS notebook da beraberinde verilebilir.

İlgilenen kişilerle detay ve fotoğraflar paylaşılacaktır.

Önemli Bir Uyarı : Genç Diyetisyenler Ekibi olarak ikinci el cihaz alım – satımlarım da cihazın görülüp, incelenip alınması ve ödemenin gerçekleştirilmesini öneririz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahibin bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

mail-grubu