Diyetisyen iş ilanı Nevşehir

nevşehir diyetisyen iş ilanı, diyetisyen nevşehir, nevşehir diyetisyenleri, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen atamaları

0
430
www.diyetisyenstore.com

Merhaba Arkadaşlar,

Diyetisyen iş ilanı  formu  doldurularak “üyemiz tarafından” bilgi verilen ilanı sizlerle paylaşmak istemekteyiz.

Fizyohand tam zamanlı diyet danışmanlığı (klinik diyetisyenlik) yapacak bayan diyetisyen aramaktadır.

Başvurular mail adresine (info@fizyohand.com) CV gönderilerek yapılacaktır.

(Maaş minimum 3000 tl) AGİ hariç

İlanın gecerlilik süresi : 15.06.2020


UYARI : Bu diyetisyen iş ilanı veren kurum ve/veya kuruluş ile Genç Diyetisyenler Ekibinin bir bağı bulunmamaktadır. Bu diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek amacıyla sitemizde paylaşılmaktadır. Lütfen bu diyetisyen iş ilanına 15.06.2020 tarihinden sonra başvuruda bulunmayınız.


İşletme ile ilgili;

Fizyohand, Berat EFEOĞLU ve fizyoterapist Cemre FERALAN tarafından sağlık ve sporun keyifle buluşmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir sağlıklı yaşam merkezidir. Manuel terapi ve fizyoterapi alanında, bilimsel gelişmeleri izleyerek, evrensel standartlarda, modern tıbbın gerektirdiği son teknolojiyi takip eden ve nitelikli sağlık hizmetleri sunan personelimizle, modern, temiz, ferah ortamlarda, teknolojik donanımımızla dalında öncü bir merkez olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ayrıca; bizi tercih eden kişilerin konsantrasyondan odaklanmaya, nefesten doğru duruşa ve bunu günlük hayatlarına taşıyabilme alışkanlığına kadar pilatesi tüm prensipleriyle uygulamaları için çabaladık. Hedefimiz kişilerin bedensel farkındalıklarını arttırmak, bedenlerinin gücüne güç katmak, sağlıklı, dinamik ve fit bir bedene en doğru tekniklerle kavuşmalarını sağlamak oldu. Joseph Pilates’in bir insanı bedeni ve ruhu ile mutlu etmek ilkesini, önem ve iyi hizmetle yoğurup sizlere sunmanın keyfini Fizyohand Manuel Terapi & Sağlıklı Yaşam Merkezimiz’de yaşıyoruz.

mail-grubu