Diyetisyenler için Yeni Bir Program Tartıweb – Tanıtım Yazısı

0
1279
www.diyetisyenstore.com

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlere Tartı Medikal in son çıkarmış olduğu tartıweb yazılımı hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Tartıweb yazılımı;
• Danışan / Hasta verilerinize internet bağlantısının olduğu her ortamda ulaşabilme imkanı sağlamaktadır.

• Internet veri tabanlı bir yazılım olduğu için veri kayıpları sona ermektedir.
Şöyle ki kullanmış olduğumuz bilgisayarlara format atılması gerektiği durumlarda, danışanlara ait tüm analiz verileri kullandığınız tartıweb analiz programında saklanıyor olacağından herhangi bir veriniz kaybolmayacaktır.

• Bu program kendini otomatik olarak ücretsiz güncelleyecektir. Ekstra program güncellemeleri ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

• Program sayesinde PAYLAŞ mak istediğiniz verileri sosyal medyada rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

• Danışanlar / hastalar istedikleri zaman kendi analiz sonuçlarına internet ortamında ulaşabileceklerdir. (diyetisyenin izin verdiği danışan veya hasta için geçerli) Mevcut masaüstü yazılımlarımız olan NutriSphere, Nutrisave, NutriCal ve Tartisoftware yazılımlarımızdaki mantığı internet tabanlı tekbir yazılım haline dönüştürerek, bu mantığı daha çağdaş ve sürekli güncellenebilir bir hizmet olarak DİYETİSYENLERE sunulmuş bir projedir.
TARTIWEB ile sisteme dahil edilen donanımlar vasıtası ile (şimdilik Tanita marka ürün grubu için bu hizmet verilmektedir) alınan ölçümlerin cihazdan bilgisayara “otomatik veri transferi” veya “manuel veri giriş transferi” metotları kullanılarak bilgisayarınıza aktarılması ve TARTIWEB vasıtası ile de bulut tabir edilen internet ortamında paylaşıma ve sanal görüntülemeye açık hale getirilmesi hedeflenmektedir.

Kısaca sisteme dahil edilen bir kısım cihazlardan elde edilen verilerin internet ortamına ulaştırılmasını sağlayan, buradan da güvenli bir şekilde paylaşıma, görüntülemeye ve veri saklama hizmetini sağlamaya yönelik kompleks bir sistemdir. Yazılımı denemek için BURAYI tıklayabilirsiniz. Bu tanıtım yazısı ile ilgili düşüncelerinizi sitemizin aşağısında bulunulan yorum kısmına bırakmanız rica olunur.

Genç Diyetisyenler Admini
Dyt. Reyhan YÖRÜMEZ
genc.diyetisyenler@gmail.com

 

 

mail-grubu