10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi

10. kepan 2017, kepan kongresi, enteral ve paranteral kongresi, diyetisyen 2017 kongreleri

0
2560
www.diyetisyenstore.com

Nütrisyon camiasının değerli üyeleri,

“10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi” 29 Mart -2 Nisan 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel – Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Yıllar içerisinde KEPAN kongrelerinin ulaştığı yüksek bilimsel düzey ve sosyal kaynaşma ortamı hepimizin katıldığı bir gerçek. Bizler de klinik nütrisyonun doğru uygulanabilmesi için en önemli koşulun, ‘‘farklı disiplinlerin bir arada ve yüksek bir uyumla çalışması’’ olduğuna inananıyor, bu toplantıda da farklı disiplinlerdeki tüm arkadaşlarımızı bir arada görmek düşüncesinin heyecanını ve sorumluluğunu yaşıyoruz.

Bu düşüncelerle klinik nütrisyon ile ilgili birçok güncel konuyu ele almayı ve tartışmayı hedeflediğimiz kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bilimsel programda Uluslararası ve Ulusal arenada saygın bir yere sahip olan çok sayıda bilim insanının konuşmaları ile birlikte, yuvarlak masa oturumları, karşıt görüşler ve uzlaşı toplantıları oluşturulmaya çalışılmaktadır. Kongremizde ulusal kapsamda çok merkezli çalışmalarımızın sonuçlarını da hep birlikte değerlendirme olanağımız olacak. Ayrıca LLL kurslarının yanı sıra farklı disiplinlere ait spesifik eğitim kurslarının da hazırlanıyor olmasını çok önemsiyoruz.

Diğer yandan bu kongrenin en önemli hedeflerinden birisi de klinik nütrisyon ile ilgilenen genç arkadaşları motive edebilmek ve çok daha interaktif dört gün geçirebilmek olacaktır. Bir kongrenin esas gücünü aktif katılımcıların oluşturduğunu biliyoruz. Bizlerle çalışmalarını paylaşan genç arkadaşlarımızı kayıt ve konaklama dahil bir çok farklı konuda desteklemeye çalışacağız.

Sizlerle birlikte günün tüm bilimsel yorgunluğunu akşamın keyifli sohbet ve organizasyonlarında hafifletebilmek düşüncesiyle, 29 Mart-2 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da görüşmek üzere…

Prof.Dr.Sadık Kılıçturgay Prof.Dr. Kubilay Demirağ
Kongre Başkanı Kongre Sekreteri

 

Kongre İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler;

KONGRE TARİHİ ve YERİ
10. KEPAN Kongresi 29 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.
KAYIT ve DANIŞMAKongreye katılan herkesin kayıt olması esastır. Poster ve sözlü bildiri başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi ve kongre özet CD’sinde yer alabilmesi için bilimsel başvuruların belirlenen tarihe kadar yapılması ve kayıt ücretlerinin yatırılması gerekmektedir.

Kayıt ve Danışma Masaları: 29 Mart 2017 tarihinden itibaren saat 09:00– 20:00 saatleri arasında açık olacaktır. Kayıt ücreti; bilimsel aktivitelere katılım, açılış kokteyli, öğle yemekleri, Gala Yemeği, kongre çantası, kongre özet dvd’si ve program kitabı, yaka kartı, sertifika, ve tüm kongre kitini kapsamaktadır.

ÖNEMLİ TARİHLER

  • Kayıt ve konaklama iptali için son gün
: 1 Mart 2017
  • İndirimli kayıt ve konaklama fiyatları için son tarih
: 1 Şubat 2017
  • Bildiri özeti gönderimi için son tarih
: 3 Ocak 2017
  • Bildiri değerlendirme sonucu ilan tarihi
: 29 Ocak 2017
İKLİM

29 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da sıcaklık ortalamasının 20-24°C arasında, nem oranının ise %50-60 arasında olması beklenmektedir.

HAVAALANI TRANSFERLERİ

  • Antalya’ya ulaşım; karayolu ve havayolu ile mümkündür.
  • Transfer talepleriniz için, tarkanzeyrek@plazatur.com adresinden Tarkan ZEYREK ile iletişime geçebilirsiniz.
SERTİFİKA

Kongre katılımcılarına KEPAN tarafından kongre katılım sertifikası 1 Nisan 2017 günü kayıt deskinden verilecektir.

YAKA KARTI

Tüm katılımcıların kongre süresince “Yaka Kartlarını” yanlarında bulundurmaları mecburidir. Kaybolan yaka kartlarının yenisi ancak kayıt ücretinin tamamının yeniden ödenmesi ile verilecektir.

TTB-STE KREDİLENDİRME

10. KEPAN Kongresi; Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilmektedir. Kredilendirme formları kongre çantası içerisinde katılımcılara ulaştırılacaktır.

STAND ve SPONSORLUKStand ve Sponsorluk satışları hakkında detaylı bilgi için;

Plaza Turizm Kongre Org. A.S

Stand ve Sponsorluk Satış Sorumlusu

Harun ÇAKIR

Telefon : 0.224.234 58 58
Faks : 0.224.233 63 25
Çağrı Merkezi : 4445858 (ücretsiz hat)
E- Posta : haruncakir@plazatur.com
SİMULTANE TERCÜME

10. KEPAN Kongresi süresince işaretle belirtilmiş tüm toplantılarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce olarak eşzamanlı tercüme imkanı sağlanacaktır.

SÖZLÜ ve POSTER SUNULARISözlü ve video sunularının gerçekleştirileceği salonlarda MS Office yüklü bilgisayar bulunacaktır. Sunumlar en geç oturum tarihinde Saat 10:30’a kadar sunum kontrol odasına teslim edilmelidir.
Sözlü Bildiri Yarışma OturumlarıBildiri değerlendirmeler sonucunda belirlenen en başarılı çalışmalar, bilimsel programda yer alacak olan Yarışma Oturumlarında sunulacaktır.

Deneysel ve klinik çalışmalar ayrı ayrı salonlarda yarışacak ve salonda bulunan hakemlerin değerlendirmeleri sonucunda dereceye giren çalışmalar ödüllendirilecektir.

Sonuçlar Kapanış Oturumu sonrasında gerçekleştirlecek olan Ödül Töreninde ilan edilecektir.

 

KEPAN 2015’de poster olarak seçilen bildiriler, E-POSTER olarak yayınlanacak olup, Poster seçilen bildirinizi siteme giriş yaparak poster olarak hazırlamayı unutmayınız.

ÖDEME ve İPTAL KOŞULLARI

  • Talep edilen kayıt ve konaklama hizmetlerinin Plaza Turizm tarafından konfirme edilebilmesi için kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamının ödenmiş olması gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan talepler için oda garantisi verilmez.
  • 1 Mart 2017 tarihinden sonra kayıt ve/veya konaklama iptallerinde geri ödeme yapılmayacak ve ödemenin tamamı tahsil edilecektir.
  • 1 Mart 2017 tarihine kadar isim değişiklikleri yapılabilir, bu tarihten sonra isim değişikliği kabul edilmeyecektir.
BANKA HESAP BİLGİLERİ

 

HESAP ADI : KONGRE ORGANİZASYON TURİZM A.Ş.
BANKA ADI : TEB
ŞUBE ADI : Garajlar
ŞUBE KODU : 165
 

 

HESAP TÜRÜ : TL Vadesiz
HESAP NO : 40 97 0478
IBAN NO : TR33 0003 2000 0000 0040 9704 78
 

 

HESAP TÜRÜ : EUR
HESAP NO : 49 01 643
IBAN NO : TR15 0003 2000 0000 0004 9016 43
mail-grubu