www.diyetisyenstore.com

ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI

Sinop Üniversitesi birimlerine 09 Kasım 2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı
Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerince Öğretim Elemanı alınacaktır.
HEMŞİRELER HANGİ EĞİTİME KATILAMAYACAK
HEMŞİRELER HANGİ EĞİTİME KATILAMAYACAK

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  2. ALES’ten en az 70 puan almış olmak gerekir.
  3. Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak 4’lük ve 5’lik not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliğinin belirlenmesinde Yüksek öğretim Kurulunun eşdeğerlilik tablosu kullanılacaktır. Diğer not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliğine Üniversitemiz senatosu karar verir.
  4. Öğretim görevlisi kadrosuna başvuracak adaylarda ilan özel şartına bağlı olarak en az tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak şartı aranır.
  5. Meslek Yüksekokullarında ilan edilen kadrolar yabancı dil şartından muaftır.

MUAFİYET

  1. Doktora veya tıpta, diş hekimliğinde, eczacılıkta ve veteriner hekimlikte uzmanlık ya da sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanlarda, meslek yüksek okullarının Yüksek öğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak olanlarda, yüksek öğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarında çalışmış  veya çalışmakta olanlarda merkezi sınav şartı aranmaz.
  2. Meslek yüksek okullarının, bu Yönetmeliğin 6 ncı maddesinin dördüncü fıkrası kapsamındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretimelemanı kadrolarına yapılacak başvurularda yabancı dil şartı aranma

 

dyt
dyt

 

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

DİĞER DİYETİSYEN İŞ İLANLARI

Bilgilendirme 

 Başvuru – işe alım ve devamında seyreden süreçte oluşabilecek olumsuzluklardan Genç Diyetisyenler Ekibi sorumlu değildir.

diyetisyenstore-logo

Genç Diyetisyenler Portalı en güncel ilanları sizler için bularak kendi sayfasının Diyetisyen İş İlanları kategorisinde ve Genç Diyetisyenler Sosyal Ağlarında paylaşıma sunmaktadır.

Genç Diyetisyenler Ekibi, Diyetisyen arayışınızda, ikinci el alım satımlarınızda sizlere aracı olmakta bununla beraber Makale / Sunum çalışmalarınızı paylaşarak, sizin için sanal bir portföy oluşturmaktadır. Aşağıda bulunan bağlantı metinlerine tıklayarak portalımızda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurumunuz için Diyetisyen arıyorsanız.

İkinci el cihazınızı satmak istiyorsanız.

Sitemizde Yazar olmak istiyorsanız. 

Sitemizde yayımlanması için Makale / Sunumlarınızı bizlere ulaştırmak istiyorsanız. 

Genç Diyetisyenler Ekibi 

mail-grubu