ÖZEL FİRMA DİYETİSYEN İŞ İLANI dş
ÖZEL FİRMA DİYETİSYEN İŞ İLANI dş
www.diyetisyenstore.com

GENEL NİTELİKLER

Firma’nın Öz Tanıtımı : 

” Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak kabul gören Arifoğlu, 1944 yılında Tarihi Mısır Çarşısı’nda kurulan ilk işletmesiyle ticari hayatına adım atmıştır. 20. yüzyılın başlarında toplumumuzun doğal baharat ve bitkisel çay türlerine olan ilgisinin artması beraberinde; kaliteli ve hizmet ve dürüst ürün anlayışını benimseyen Arifoğlu markasına Türkiye’nin önde gelen süpermarket zincirleri ile çalışma imkanı tanımıştır. Süpermarket pazarında ykalanmış istikrarlı ve planlı büyümenin yanında günümüzde Arifoğlu’na ait 30’u aşkın perakende satış mağazası bulunmaktadır.

21. yüzyılda insan vücuduna zararlı kimyasal maddeler içeren gıda ve kozmetik ürünlerinin artması ve insanların bu konuyla ilgili daha bilinçli hale gelmesiyle beraber doğal ve organik ürünlere duyulan ilgi artmaya devam etmektedir. Bu bilgilerin ışığında Arifoğlu; organik ürün çeşitliliğini genişleterek orta ve uzun vadede insan sağlığına yarar sağlayacak bitki ürünleri yaratmayı amaçlamaktadır. ”

 

 

Diyetisyen İş İlanı Detay ve Başvuru Sayfası Yönlendirilme Adresi:

Diyetisyen İş İlanı Detay ve Başvuru Adresine Yönlendirilmek İçin Tıklayın.

DİĞER DİYETİSYEN İŞ İLANLARI

Bilgilendirme 

 Başvuru – işe alım ve devamında seyreden süreçte oluşabilecek olumsuzluklardan Genç Diyetisyenler Ekibi sorumlu değildir.

diyetisyenstore-logo

Genç Diyetisyenler Portalı en güncel ilanları sizler için bularak kendi sayfasının Diyetisyen İş İlanları kategorisinde ve Genç Diyetisyenler Sosyal Ağlarında paylaşıma sunmaktadır.

Genç Diyetisyenler Ekibi, Diyetisyen arayışınızda, ikinci el alım satımlarınızda sizlere aracı olmakta bununla beraber Makale / Sunum çalışmalarınızı paylaşarak, sizin için sanal bir portföy oluşturmaktadır. Aşağıda bulunan bağlantı metinlerine tıklayarak portalımızda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurumunuz için Diyetisyen arıyorsanız.

İkinci el cihazınızı satmak istiyorsanız.

Sitemizde Yazar olmak istiyorsanız. 

Sitemizde yayımlanması için Makale / Sunumlarınızı bizlere ulaştırmak istiyorsanız. 

Genç Diyetisyenler Ekibi 

Sağlıklı Günler

mail-grubu