www.diyetisyenstore.com

İlgili arkadaşların dikkatine;

Kliniğimde yaklaşık iki yıldır kullandığım STORZ marka AWT cihazını, yeni modelini sipariş ettiğim için satıyorum.

Cihazın;

Markası: STORZ Medical

Modeli: D-Actor 200 “Siver Edition”

Açıklamalar :

Storz AWT cihazı bir vücut şekillendirme, selülit ve inceltme cihazıdır. Bunu ultrasonik dalgalardan yaklaşık 10 kat daha güçlü akustik şok dalgaları ile yapar.  Diğer tüm rakiplerinden en büyük ve eşsiz farkı; sıcak ya da soğuk ısı enerjisi kullanmadan, yani cilt altı yağ dokusunda termal yanık riski oluşturmadan yağ dokunun kendi fizyolojik mekanizmalarını tetikleyerek yağları sağlıklı olarak azaltıyor olmasıdır.

Var olan tüm diğer sistemler radyofrekans, ultrasonik enerji, lazer ısısı ya da soğuk lipoliz yöntemleri ile cilt altı yağ dokusunda sıcak veya soğuk “Termal Hasar” oluşturarak yağı eritmeye çalışırlar. Isı etkisiyle eritilen yağ dokusu suction ile oradan uzaklaştırılamadığı için bazen çok ciddi problemlere yol açabilir. Bu durum zaman zaman cilt altı dokuda fibrozis denen sertlik ve asimetrik görüntülere sebep olurken zaman zaman da ciltte sarkmalara ve renk değişikliklerine neden olmaktadır. Ayrıca cilt altı dokuda yanık oluşmanın insan sağlığı üzerindeki ileride oluşabilecek uzun dönem yan etkileri de birçok bilimsel toplantıda halen tartışma konusudur.

AWT ( Acoustic Wave Thrapy ) dokuda isteğe bağlı olarak 1 cm ila 12,5 cm derinliğe kadar hiçbir yan etki, birikim, hasar veya renk değişikliği yapmayan şok dalgaları ile doku aktivasyonu sağlar. Şok dalgaları yaklaşık 50 yıldır böbrek taşlarını kırmakta kullanılan enerjinin yüksek teknolojik başlıklarla yağ doku ve selülitte kullanılması ile vücut bakımında yeni bir çağ açmıştır. Vücutta ve yüzde cilt elastikiyetini arttırdığı, fibröz bantların çözülmesine neden olduğu, yağ doku kalınlığını azalttığı, selülite neden olan ödemi azalatarak, lenfatik dönüşü hızlandırdığı saptanmıştır.  Ayrıca uygulandığı dokuda kan dolaşımının arttığı, doku aktivitesinin güçlendiği, kas kitlesinde aktif spor yapan kişilerde olduğu gibi düzelme ve güçlenme görüldüğü kanıtlanmıştır. Genel olarak ise vücut metabolizma hızı üzerinde diyet yapan hastalarda yapılan ölçümlerde metabolik hızın arttığı gözlemlenmiştir. LPO (Lipidperoksidaz) enzim aktivasyonunu arttırdığı ve dokuda immobil halde bulunan yağı mobil hale geçirerek lenfatik ve venöz dolaşıma geçişini hızlandırdığı tespit edilmiştir. Bu özelliği ile Türkiye’de ve dünyada Diyetisyen Kliniklerinin en verimli cihazı olmuştur.
AWT vücut ve yüzde doku aktivasyonu, elastikiyet, yeni kolajen sentezi ve incelme sağlarken herhangi bir
ısı enerjisi kullanılmadığı için yaz kış rahatlıkla kullanılır ve işlem sonrasında güneşe çıkmada da problem yaşanmaz.

Fotoğraflar: İlişikte

Yanıtlarınızı bekliyorum,
Dyt. Rukiye Karadayı

Telefon : Sadece Gold Üyelerimiz görebilmektedir.
E-Posta : agkaradayi@gmail.com

mail-grubu