Önemli Hatırlatma – Son Gün 05 Ocak 2015

2
1065
www.diyetisyenstore.com

Merhaba Arkadaşlar,

Genç Diyetisyenler olarak, 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında  Acıbadem Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan   “4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Günleri” adlı etkinlikle  sizlerle olacağız.

Bu etkinlik için bugün size hatırlatmak istediğimiz konu, indirimli kayıt için son günün (yarın) 05 Ocak 2015 olduğudur.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiyi http://sys2015.org/ adlı web sitesinde bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Genç Diyetisyenler Ekibi
destek@gencdiyetisyenler.com

 

 

DAVETİYE

Değerli Meslektaşlarımız,

Anoreksiya, bulimiya ve tıkınırcasına yeme bozukluğu gibi yeme bozuklukları, yiyecek ve ağırlık sorunlarını çevreleyen aşırı duygu, tutum ve davranışları içerir. Yeme bozuklukları ciddi duygusal ve fiziksel problemleri kapsayan içeriği ile kadınlarda ve erkeklerde yaşamı tehdit sonuçlar doğurabilir. Yemek yemenin sadece karı doyurmak değil, fizyolojik, psikolojik ve sosyolojik bir bütünü temsil etmesinden yola çıkarak “4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”nun bu yıl ki temasını “Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları” olarak belirledik.

Bu konuda ülkemizdeki yetişmiş eleman eksikliği, üniversite eğitim programları içerisinde ihtiyaç duyulan bu konunun çok fazla yer almaması ve sizlerden gelen istekler sempozyumun şekillenmesinde etkili olmuştur.

Acıbadem Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak organize ettiğimiz “Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları” konulu  “4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Günleri”, 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul’da Acıbadem Üniversitesi, Kerem Aydınlar Kampüsü’nde yapılacaktır.

Yeme bozuklukları ile ilgili temel ve güncel konuların yer alacağı, canlı vaka çözümleri ile pratik uygulamaların yer alacağı ve katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek “4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”nda birlikte olabilmek dileğiyle.

Prof. Dr. Murat Baş
Sempozyum Başkanı

mail-grubu

2 YORUMLAR

  1. Sitede indirimli kayıt için tarih 2 ocak olarak gözüküyor. Bu çok yanıltıcı. Yarın hesap numarasına parayı kaç lira üzerinden yatırmamız gerektiği hakkında kesin bir bilgi verir misiniz?

    • 4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu için indirimli kayıt tarihi 02 Ocak 2015 tatil olması nedeniyle 5 Ocak Pazartesi akşamı olarak değiştirilmiştir.

Comments are closed.