www.diyetisyenstore.com
Merve Güney
Merve Güney

ENDietS olarak her ay hayat boyu öğrenim aktiviteleri olarak düzenlediğimiz webinarların bu dönem için sonuncusuna gelmiş bulunuyoruz.

  1. 9. ENDietS Webinarı 28 Haziran Salı günü saat 21.00’da gerçekleştirilecek.

İki ayrı konuşmacı ve birbirinden ilgi çekici konunun işleneceği webinarda:

Alexandra Kolm IMPECD (Improving Education and Competences in Dietetics) isimli Avrupa Birliği projesi, birleştirilmiş diyetetik bakım sürecini takip eden örnek vaka incelemelerini içeren bir online ders sunacak

ENDietS ekibinde konferanslardan sorumlu olan Evangelia ICD (Uluslararası Diyetetik Kongresi) hakkında son gelişmelerden haberdar edecek.

Webinara ücretsiz olarak katılmak için https://attendee.gotowebinar.com/register/5745314767134127617 linkini doldurmanız yeterli.

Webinarın sonunda katılım sertifikanız gönderilecektir.

Şimdiye kadar yapılmış olan tüm webinarları ENDietS’in YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCGVQo53TWLEIbTD1VxZCWnw) sayfasından yayınlanmaktadır.

ENDietS hakkında detaylı bilgi için : https://www.gencdiyetisyenler.com/uluslararasi-organizasyonlar/

Sizde bu topluluğun bir parçası olmak isterseniz Üyelik başvuru formu’nu (http://www.efad.org/survey/index.php?sid=47181&lang=en) doldurabilir ve ENDietS Facebook (https://www.facebook.com/groups/ENDietS/?fref=ts) sayfasından takip edebilirsiniz.

 

[vc_cta h2=”Yazar : Merve Güney” txt_align=”center” style=”flat” color=”purple” css_animation=”bottom-to-top”]Sitemizde Paylaşımda Bulunmak İsterseniz BURAYI tıklayınız.[/vc_cta]

[gview file=”https://www.gencdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2016/06/ENDietS_9.Webinar.docx”]

mail-grubu