www.diyetisyenstore.com

İlan No : 1023755 genç diyetisyenler iş ilanları

İlanın Çıkılacağı yer : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ—>GEDİK MESLEK YÜKSEKOKULU—>OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ—>AŞÇILIK PR.

Kadro Ünvan : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

diyetisyenstore-logoAles Puanı : 70
Kadro Sayısı : 3
Yds/Dengi : Belirtilmemiştir

Son Başvuru Tarihi : 24.01.2018
Sonuç Açıklama Tarihi : 01.02.2018
Sınav Giriş Tarihi : 30.01.2018

Başvuru Yeri : İstanbul Gedik Üniversitesi-Personel Daire Başkanlığı-Cumhuriyet Mah. İlkbahar Sok. No: 1 34876 Yakacık Kartal/İSTANBUL
Başvuru Tipi : Şahsen, Posta, İnternet
İnternet Adresi: www.gedik.edu.tr

Özel Şartlar :

Üniversitelerin Gastronomi,Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Mutfak Sanatları ve Yönetimi, Beslenme ve Diyetetik, Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği alanlarından birinden lisans mezunu olmak. Belirtilen alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.

İSTENEN BELGELER
  1. Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr)
  2. Ales Belgesi
  3. Lisans Belgesi varsa Yüksek Lisans Belgesi, Doktora Belgesi
  4. Not Durum Belgesi(Transkript)
  5. İş Tecrübesi Belgesi (en az 2 yıl)(çalışılan yerden alınması ve SGK Hizmet Döküm Belgesi ile gönderilmesi gerekmektedir.)
  6. Özgeçmiş
  7. Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis veya tecil olduğunu gösteren belge (bakaya durumda olmamak)
  8. Daha önce kamuda çalışmış olanlar için hizmet belgesi

Eksik belgelerle süresi içerisinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır.

Not: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. www.gedik.edu.tr

MUAFİYET

1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

mail-grubu