KPSSsiz
KPSSsiz
www.diyetisyenstore.com

Kpss Şartsız Eleman Alımı Yapılacak!

Özel sektörde faaliyet gösteren firmalar tarafından İŞKUR üzerinden ilan yayınlandı. Yayınlanan ilan içeriğinde Türkiye genelinde 663 adet Büro İşçisi, Büro Memur ve İdari İşler Personeli kadrolarına alım yapılacak. Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden verilen ilanlar sonucunda özel sektör için büro memuru ve danışma memuru alımı yapılacağını açıklandı.

Memurlara müjde - Genç Diyetisyenler
Kpss-siz alım Genç Diyetisyenler

İŞKUR işe alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. KPSS şartsız ve sınavsız iş ilanları açıklanmaya başlandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile özel sektör için ofis memuru ve istihbarat görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Çok sayıda yazıhane memuru ve danışma görevlisi ekibi için personel alımı yapılacağı açıklanmış olup, alım yapacak şirketler, müracaat detayları ve öteki detaylar haberimizde yer almıştır.

İŞKUR’dan meydana getirilen duyurularda 491 büro işyar alımı (genel), 24 büro memur alımı (idari işler) ve 78 ofis Yönetimi Ve Sekreterlik/büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, 76 yazıhane işçisi, 2 büro Makineleri Teknik Servis Teknisyeni, 1 büro Memuru (Dış tecim) alımı, toplamda ise 675 büro işyar personel alımı için yeni iş ilanları olduğu duyurdu.

İşkur Başvuruları Bilgilendirme Kaynak Metnine Yönlendirilmek İçin Buraya  Tıklayın.

Kaynak : www.takvim.com.tr

mail-grubu