Yeni bir ürün Charder MA 601

Charder MA 601

0
53
www.diyetisyenstore.com

Gelişmiş Vücut Kompozisyonu Analiz Cihazı, Charder

Diyetisyenler, sağlıklı bedenin nasıl göründüğünüzden ve kaç kilo olduğunuzdan çok daha fazlası olduğunun bilincindedirler.

Profesyonel vücut analiz cihazlarında en çok aranan özellik ağırlıkta meydana gelen kaybın yağ yakımından mı yoksa yetersiz hidrasyondan mı ileri geldiğinin belirlenmesi, ilerleme kaydedilen noktaların takibinin yapılması ve çabaların yoğunlaşması gereken yerlerin belirlenmesidir.

Hastalardan ve danışmanlık hizmeti verilen kişilerin gitgide artmakta olan özel ihtiyaçları karşılamak adına hassas araçlar ve veriler gerekmektedir.

Charder, profesyonellere destek olarak onların uyguladıkları programların kalitesini artırmalarına yardımcı olmak ve kaydedilen ilerlemenin analizini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanan MA601 Vücut Kompozisyonu Analiz Cihazını siz uzmanların hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız.

Charder ın özellikle MA601 modeli ile, uygulamakta olduğunuz programı bir üst seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz ilgili ölçüm değerlerini ve veriyi sağlamaktadır. Çoklu ölçüm frekansları ve sofistike algoritmalarıyla, güvenebileceğiniz sonuçlar için klinik çalışmalarla ve on yıldan uzun bir süredir gerçekleştirilen orijinal hakem değerlendirmeli bilimsel araştırmalarla siz profesyonellerin yanındadır.

Charder MA 601 modeli ile ilgili daha fazla bilgiyi DiyetisyenStore adlı cihaz satış sitemizden edinebilirsiniz.
Kampanyalı fiyatları instagram @diyetisyenstore.com1 hesabımızdan takip edebilirsiniz.

mail-grubu